czwartek, 24 października 2013

Depilacja laserem

Aloes po depilacji laserem, ogromna ulga po każdej sesji.

Aloes to substancja często stosowana po każdej sesji depilacji laserem, która przynosi ogromną ulgę i ukojenie, zapobiegając jednocześnie skutkom ubocznym po tym zabiegu.


Generalnie zwykle po tego typu zabiegach na skórze pokazują się rumienie i obrzęki praktycznie bezpośrednio po każdej sesji z użyciem lasera. Zwykle skóra powraca do normy już po kilku godzinach, aczkolwiek czas ten jest zależny od rodzaju skóry, u różnych osób jest on różny. Jednak mimo wszystko zawsze jest wskazane zastosowanie odpowiedniej pielęgnacji, aby złagodzić efekty uboczne, jakie powoduje laser i w ten sposób ukoić obszary po zastosowanej terapii możliwie ja najszybciej, właśnie żelem z aloesu.
Aloes jest znany jako naturalna substancja oczyszczająca i antyseptyczna.

Substancja ta ma niesamowitą zdolność przenikania skóry, działa przeciwbólowo uśmierzając wszystkie bóle i dolegliwości spowodowane zabiegami depilacji laserem.

Aloes posiada również działanie bakteriobójcze i skutecznie zwalcza różnorodne wirusy, działa również przeciwzapalnie, przeciwgrzybicznie, przeciwświądowo, jednoczenie odżywiając skórę.

Substancja ta posiada zdolność rozszerzania cebulek włosowych, zwiększając i poprawiają krążenie na uszkodzonych strefach skóry.

Aloes jest odpowiedni ponieważ pozbywa się martwego naskórka i jednocześnie poprawia wzrost nowego stymulując krążenie krwi w miejscach gdzie skóra uległa uszkodzeniu.
Nadaje skórze delikatność i nawilżaj ją, sprawia, że staje się ona elastyczna i gładka. Dzięki temu pacjent bardzo szybko jest zadowolony z efektu depilacji laserem.

Produkt, jakim jest żel aloesowy jest bardzo ceniony dzięki wielu naturalnym właściwościom i korzyściom, jakie daje skórze. Jego działanie jest bardzo skuteczne ponieważ posiada zdolność przenikania do aż trzech warstw skóry, czyli naskórka, skóry właściwej i tkanki podskórnej.


Zalety aloesu przy stosowaniu po depilacji laserem.

Aloes posiada wiele zalet, które są naprawdę godne uwagi, jak te wymienione poniżej:

•    Łagodzi i daje uczucie komfortu w przypadku poparzeń słonecznych
•    Jest zdolny do usuwania rozstępów
•    Działa jak filtr słoneczny
•    Posiada zdolność usuwania plam spowodowanych przebywaniem na słońcu
•    Eliminuje  wszystkie bakterie i tłuszcz zatykający poru skóry, oczyszczając ją.
•    Odmładza skórę, ponieważ zapobiega powstawaniu zmarszczek i opóźnia efekty starzenia.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz